Тисніть "Поділитися", друзі будуть вам вдячні!

Наша місія через 5 років бути компанією №1 в Україні

10 років в Туреччині і поруч географія, щоб стати лідером в області особистої гігієни та косметичної красі компанії в індустрії прямих продажів.

Наше бачення

Наше існування; надавати наші клієнт, наші консультант і наші співробітники здоровий, високоякісний, інноваційний, екологічно чистий і доступні продукти, щоб забезпечити максимальну користь.

Що таке прямий продаж і багаторівневий маркетинг (MLM) в компанії Фармаси в Україні?

Прямий продаж — це маркетингова техніка, в якій товари або послуги пропонуються безпосередньо споживачам. Приватні підприємці здійснюють прямі продажі продуктів, просуваючи продукти знайомим, друзям, на роботі, в Інтернеті в Інстаграмме, в Фейсбуці і на інших різних торгових майданчиках.

Багаторівневий маркетинг в Farmasi Україна- це покращений тип системи прямих продажів. Партнери компанії Фармаси заробляють на основі двох різних видів діяльності; перша з них — це дохід від продажів, який вони особисто роблять від 20% до 30%; За даними іншої схеми, прибутку до 22% отриманої від продажу тих, кого вони зареєстрували в своїх командах, і тих, які вони зареєстрували. З цієї причини багаторівневий маркетинг дає можливість Партнерам створювати і розвивати власний незалежний бізнес в компанії Фармаси в Україні

Що таке прямий продаж в Фармаси?

Система прямих продажів дає підприємцям стабільний додатковий дохід.
Немає необхідності мати капітал для прямих продажів.
Це дає можливість підприємцям усвідомити свій потенціал, незалежно від їх походження (рівень освіти, диплом і т. Д.).
Партнери підтримуються різні тренінги для особистого розвитку.
На відміну від роздрібних магазинів, споживачі мають доступ до більш якісного і доступного продукту.
Партнери працюють по маркетинг-плану, організовує рекламну діяльність, керує бюджетом, управляє командою і діє як справжній власник бізнесу, сприяючи його управлінським навичкам.
Партнери та консультанти пропонується створювати свою власні команди продажів (підгрупи) щоб власник бізнес; мали реальні, доступні, відчутні цілі разом з командою і сприяли відмінному заробітку.


Тисніть "Поділитися", друзі будуть вам вдячні!