Тисніть "Поділитися", друзі будуть вам вдячні!

Історія компанії Фармаси

Farmasi знаходиться в Стамбулі, Туреччина і виробляє більше 2000 продуктів з повною автоматизацією на п’яти інтегрованих заводах. Ці заводи: Особиста гігієна та парфумерія, макіяж, вологі серветки, пластик і виробництво ламінованих тюбиків.

Аптека має широкий спектр продуктів у багатьох категоріях, як; Догляд за собою, догляд за шкірою, догляд за волоссям, догляд за ногами, макіяж, парфумерія, догляд за порожниною рота, депілятори, інтимна гігієна, догляд за дітьми, догляд для чоловіків, вологі серветки і побутові засоби для чищення, деякі з яких мають суб -бренди dr.c. Tuna & Mr. Вологі серветки.

Кожен продукт Farmasi проводиться по Найвищим стандартам і сертифікований незалежними міжнародними компаніями та лабораторіями, такими як GMP, Халял (не тестируется на животных) і ISO 9001.

Завдяки свій інтегрований завод, динамічна структура і людські ресурси, Рада директора Farmasi Вирішив Увійти в світі багаторівневого маркетингу (MLM) в 2010 року. Завдяки цьому стратегічному рішенню, Farmasi сьогодні не тільки виробляє товари для краси, здоров’я і гарного самопочуття, а й ізменіет життя людей, надавши їм крила, щоб летіти до їх мріям. Швидке зростання бізнесу MLM не став несподіванкою для Farmasi і вже дав 15 країнам можливість увійти в цей світ з допомогою інструментів для запуску MLM.

Аптечні за номерами: продажу в 123 країнах, охоплення — 350 000 мільйонів людей по всьому світу через консультант, 2000. продукти в більш ніж 13 категорій, вироблений на 5 інтегрованих заводах.

«Фармація», підтримуваний трьома поколіннями сім’ї Туна, досягає всіх поставлених цілей; MLM є лідером в і постійно зростає в сфері здоров’я, оздоровчий і косметики

 

Фармацевтичний бренд Фармаси, який може торкнутися життя та мрії кожного з широкого спектру продуктів зі здоровою, якісною і вигідною ділової можливістю. Він пропонує унікальну можливість для людей досліджувати свій потенціал та красу продуктами та прибутковими бізнес-моделями, натхненними жіночими мріями.

Фермер і доктор Усі продукти марки Cevdet Tuna виробляються в фермерських лабораторіях з найвищими стандартами якості та екологічно чистими методами захисту здоров’я людей. Це підтверджується сертифікатом Cruelty Free від PETA про те, що на будь-якому етапі виробництва тварина не була випробувана. Інші сертифікати, видані незалежними міжнародними компаніями, також реєструють надійність формул.

Маючи широкий асортимент виробів, компанія має широкий спектр макіяжу, догляду за шкірою, догляду за волоссям, особистої гігієни, парфумерії, харчових добавок, Cevdet Tuna використовує продукти зі спеціальною формулою та натуральні інгредієнти. За допомогою фірмових засобів для чищення побутової хімії Wipes він розширює асортимент своїх виробів з кожним днем ​​та знаходить рішення для потреб споживачів.

На сьогоднішній день, що обслуговує понад 2 видів продукції, Farmasi виробляє свою продукцію на своєму підприємстві, розташованому в Омерлі, Стамбул, потужністю 100 000 м ² та щорічною виробничою потужністю 500 млн. чоловік. Дотримуючись технологічних завдань у секторі, Farmasi використовує найсучасніші цифрові машини на своїх виробничих потужностях.


Тисніть "Поділитися", друзі будуть вам вдячні!