Тисніть "Поділитися", друзі будуть вам вдячні!

Наш засновник Dr. Cevdet Tuna Доктор Джавдет Туна

Доктор ДжавдетТуна народився в Едірне в 1923 році.

Сімейство 9 дітей (9 дітей сім’ї закінчило коледж 11) 7-й д-р .Джавдет Туна, перший академічний життя Едірне в 1930 Balıkpazarı почали в початковій школі.

1935 — Після закінчення середньої школи Хайдарпаса між роками 1941 1941 — З 1947 закінчив з успіхом Гете школи медицини.

Відразу після закінчення освіти країна повернулася додому з тугою. протягом 3-х років до 1950 року нам Стамбул медичного Ensign асигнувати йому як пропускається було єдиним лікар в армії, щоб розгорнути війська в зцілюючи всіх Фракії.

У 1952 році перша професійна життя Туреччини в одній з топ-5 фармацевтичних компаній почали створення єдиного фармацевтичного заводу.

У Туреччині перший сироп від кашлю, біль ослабитель таблетки, мазі спалити, він сформульовані таблетки від кашлю. З його любов’ю до бізнесу, він виріс кожен день, і він сам був на всіх етапах виробництва наркотиків. створення першої лабораторії аналізу в Туреччині грає активну роль. У період з 1977 по 1995 рр. 13 500 апетитів імпортували сировинні вимоги до медикаментів, виготовлених на задній стінці аптеки.

Маленькі та середні компанії, що виробляють місцеві ліки, зробили задоволення. У 1998 році він заснував компанію Tanalize, C Tuna продовжував своє життя в якості почесного голови космічних виробничих потужностей, що виробляє більше 2000 видів продукції, що випускається під назвою «Єврофреш».

Farmasi виробляє косметичні вироби з виробничою потужністю в тисячу тонн на добу в його заводі 70.000м2 в Омерлі.

Faran продовжив інвестиції в 400000 м2 нових земель в LÜLEBURGAZ об’єктах в цілому 180.000m2 і 550.000m2 позиціонування в тих областях, де поле робота триває метою нового проекту.

Найбільша особливість Pharmacia конкуруючої особистої гігієни, продуктів немовляти серветки, макіяж, виробництво пластмас упаковки, наявність п’яти окремих заводів, в тому ж самому об’єкті, здатному виготовлення і заповнення трубка є те, що інтегрованим завод.

Протягом 66 років професійного ділового життя в цілому, доктор Джавдет Туна вважає, що розвиток людських ресурсів — це найбільша інвестиція з усвідомленням того, що людський ресурс є дуже важливим у кожній роботі, яку він виконує. Завжди чесність, то значення, яке надається працівникам, значення приділяється сім’ї, природу і тварин став фанатом своїх співробітників з дуже люблячим і доброзичливим.

Один день на місяць його син, містер Він відвідав господарські приміщення під управлінням Hakan Tuna і спілкувався з керівниками про свої старі формули.

Він уважно стежив за пресою та підтримав Арт і Пазарламу епартманал з новинами та анонсами, складені конкурентами та складеного.

Вся сім’я Фармазі Золоті правила, які Джавдет Туна успадкував від нас, прийняли цей принцип і продовжують працювати без перерви.

Ми пишаємося і шануємо нашого засновника та почесного президента Джавдета Туна


Тисніть "Поділитися", друзі будуть вам вдячні!